Pharmaceutical distribution & marketing

Want to start selling Your pharmaceutical products on Polish market? Looking for experienced distributor?

Contact Us

 

Distributor doplňků stravy, lékárenských produktů a přírodní kosmetiky.

Medimes Sp. z o.o. je dlouholetým dodavatelem značkových lékárenských produktů a doplňků stravy v oblasti podpory početí a diagnostiky in-vitro a dodavatelem přírodní kosmetiky. V nabídce společnosti jsou výhradně výrobky s ověřenou kvalitou od renomovaných výrobců a značek. Našim odběratelům nabízíme pouze ověřené a vysoce kvalitní výrobky se všemi požadovanými certifikáty a registracemi.

 

Dystrybutor suplementów diety

Hlavním cílem společnosti Medimes Sp. z o.o. je zajištování dodávek vysoce kvalitních produktů pro podporu otěhotnění a diagnostických testů in-vitro na trh Polska  a dalších zemí EU.

Medimes Sp.z o.o. je tvořen týmem specialistů s dlouhodobými zkušenostmi a profesionálním přístupem. Naši specialisté pracují ve všech krajích, kontaktují lékárny a ostatní odběratele a nabízí produkty nejvyšší kvality a profesionální ser

Disponujeme odbornými zkušenostmi a praxí a proto můžeme nabízet kompletní podporu prodeje a zavádění nových prouktů na trh.

Zveme i Vás ke spolupráci. Vyzkoušejte nás !

 

Naše nabídka

Společnost Medimes Sp. z o.o. se specializujke na distribuci farmaceutických produktů, produktů vhodných do lékáren, doplňků stravy a kosmetiky. Spolupracuje s největšími lékárenskými velkoobchody v Polsku azajišťuje dostupnost dodávaných výrobků v lékárnách na polském trhu.

Seznamte s naší bohatou nabídkou, nabídněte nám Vaše produkty !

Nabízíme kompletní servis zahrnující zavedení nového produktu na polský trh. Provádíme veškeré činnosti od registrace výrobku, přes vybudování distribučních kanálů až po podporu aktivního prodeje. Náš tým tvoří specialisté s dlouholetými zkušenostmi na trhu s lékárenskými produkty.

Pokud je pro Vás zajímavé rozšíření prodeje Vašich výrobků na polský trh, KONTAKTUJTE NÁS !

Využijte naše získané profesionální zkušenosti v promování lékárenských produktů v Polsku. Naše každodenní spolupráce s lékařskými centry jsou předpokladem pro úspěšný prodej Vašich produktů. Naše efektivní marketingové aktivity pomohou k vybudování silné pozice Vaší značky na polském trhu.
Veškeré aktivity jsou konzultovány s klientem a zaměřeny co nejvíce na danou cílovou skupinu tak, aby přinesly maximální výsledek.