Looking for a distributor of Your pharmaceutical products?

We have essential knowledge and experience.

Contact Us»

 

Medimes Sp. s o.o. úspěšně zavedla na polský trh již mnoho lékárenských produktů, doplňků stravy a kosmetických produktů.Stále pokračuje v rozšiřování své distributorské sítě. Díky svým zkušenostem a znalostem farmaceutického trhu patří ke specialistům, kteří vědí, jak dosáhnout maximálních výsledků a zajistit profesionální spolupráci se svými partnery. V našem sortimentu nabízíme velký výběr speciálních produktů nejvyšší jakosti od známých světových značek.

Hands of medical worker filling general contract agreement at meeting with investor

Jsme dodavatelé následujích produktů:

  • Conceive Plus – vaginální gel na podporu početí,
  • Doplňky stravy FertilMan, FertilMan Plus, FertilCare, ADIEL,
  • Diagnostické testy in vitro ( těhotenské testy HCG, testy plodnosti pro muže i pro ženy, ovulační testy LH,),
  • Přírodní kosmetika značek ETANI a Golden Time,
  • Lékárenských produktů, bazálních teploměrů a ovulačních mikroskopů..

 

 

logo-conceive logo-babystart logo-etani-goldentime

Nabízíme kompletní podporu a servis pro zavádění nových výrobků na polský trh, zejména:

  • registraci výrobků,
  • vybudování distribučních kanálů,
  • podporu prodeje,
  • promo aktivity.

Náš tým tvoří specialisté s dlouholetými zkušenostmi na farmaceutickém trhu a z tohoto důvodu jsme schopni zajistit všechny činnosti a úkony nezbytné pro úspěšné zavedení nového výrobku na trh. Od registrace výrobku přes vybudování distribučních kanálů až po aktivní podporu prodeje a promování výrobků. Díky naší aktivní spolupráci s největšími lékárenskými velkoobchody je zajištěna dostupnost výrobků v lékárnách po celém Polsku, záruka bezpečnosti a nejvyších standardů požadovaných v této oblasti.

prosper     tofarm    farmacol    Cefarm     neuca    pgf-logo

Zajišťujeme efektivní marketingové kampaně, které pomáhají vybodovat silné povědomí o značce a promovaném produktu. Marketingové aktity jsou zaměřovány pro definované cílové skupiny odběratelů. Zajišťujeme také aktivity a spolupráci zaměřené na budování povědomí o značce a zviditelnění nabídky na specializovaných prezentacích, konferencích a publikování v odborném tisku. Těsná spolupráce s farmaceutickými a lékařskými centry má další pozitivní vliv na prodej Vašich produktů.

Naši zástupci jsou denně v terénu po celém Polsku a při svých prezentacích používají prvotřídní materiály a komunikační prostředky.

Jsme pevně přesvědčeni, že díky naší obchodní koncepci, široké škále aktivit a profesionálnímu přístupu můžeme úspěšně realizovat prodejní a marketingové cíle našich partnerů.

Ke společné spolupráci zveme také velkoobchody a lékárny, které mají zájem o nové produkty s vysokým prodejním potenciálem a výrobce doplňků stravy, farnaceutických produktů a kosmetiky.

Kontaktujte nás »